Psychologia
indywidualna

Masz potrzebę rozmowy ? Chciałbyś podzielić się problemami i zrzucić nieco ciężar ze swoich barków, możesz skontaktować się z naszym gabinetem.

TERAPIA

Pomoc psychologiczna w każdej dziedzinie Twojego życia.

Psycholog pomaga wszystkim, którzy przestali sobie w życiu radzić, odczuwają długotrwały smutek i mają obniżony nastrój. Można się do niego udać na konsultację psychologiczną, co pozwoli na zdiagnozowanie zaburzeń.

Możliwość skorzystania z psychoterapii. To leczenie poprzez rozmowę, które bardzo pomaga w pracy nad sobą i kontrolowaniu własnych emocji.

Psychoterapia indywidualna jest formą leczenia przez rozmowę, jest okazją do uzyskania konstruktywnego wsparcia, zrozumienia, akceptacji, a także zyskania siły do wprowadzenia zmian w życiu. Skupiona na doświadczeniu i emocjach klienta, empatyczna relacja z terapeutą pozwala wyzwolić naturalną i niepowtarzalną dla każdej osoby zdolność do rozwoju i radzenia sobie w różnych sytuacjach życiowych. Psychoterapia jest skuteczna m.in. w zaburzeniach i stanach lękowych, fobiach, depresji, zaburzeniach osobowości, zaburzeniach jedzenia.

Jeżeli masz potrzebę rozmowy, chciałbyś podzielić się problemami i zrzucić nieco ciężar ze swoich barków, możesz skontaktować się z naszym gabinetem oferującym specjalistyczną pomoc psychologiczną, której  celem jest pomoc w uporządkowaniu Twojego życia i wskazanie odpowiedniego kierunku zmian. 

Jestem psychologiem pomagającym osobom cierpiącym na różne zaburzenia. Nierzadko służę dodatkowym wsparciem podczas terapii farmakologicznej, dzięki czemu rezultaty są o wiele szybciej widoczne i odczuwalne przez pacjenta.

 

Skorzystanie z pomocy psychologicznej zalecane jest nie tylko w przypadku zaburzeń, ale również w sytuacji, gdy zmagasz się z trudnościami w regulacji emocji oraz chronicznym stresem. Psycholog poinformuje Cię o diagnozie, a następnie zaproponuje najwłaściwszą formę pomocy, dopasowaną do Twojej sytuacji i potrzeb. Jeśli uzna, że jest to konieczne, może skierować Cię na konsultację do lekarza psychiatry. W niektórych przypadkach konieczna może być łączenie pomocy medycznej z psychologiczną.

Możesz skorzystać z mojej konsultacji psychologicznej w każdej dziedzinie i na każdym etapie swojego życia.

Dla kogo jest psychoterapia indywidualna?

Polecana w szczególności osobom, które:

PSYCHOLOG DAWID WILK

Terapia indywidualna przynosi następujące efekty:

Niweluje niekomfortowe objawy, lęk oraz uczucie przytłoczenia.

Pomaga zrozumieć schematy oraz przyczyny zachowań.

Rozwija stabilność emocjonalną oraz pomaga lepiej radzić sobie z napotkanymi trudnościami.

Polepsza komunikację w relacjach międzyludzkich, sprawia że przestają być one powodem obaw.

Pomaga zbudować trwałe poczucie własnej wartości, które oparte jest na realnych zasobach.

Rozwija osobowość oraz przynosi wiedzę, dzięki której osoba z problemami uczy się opanowania emocji oraz podejmowania trafniejszych decyzji życiowych.